JT Flex 8

Varustuse soetamisega tekkivad küsimused ja uudised.

by KuulPähe » 28 Mar 2010, 17:33

Tekkis huvi eelnimetatud maskist. Mõttes just tervet pead kaitsev mask.
Kellelgi on selline mask? Väga suur tahtmine on proovida ;)
A man you can trust is a dead man.
KuulPähe

by Marko » 30 Mar 2010, 17:14

No olen seda ise pähe proovinud... jättis jube porri mulje:) Pidi ka jube lihtsalt uduseks minema ja klaasi rasek eest kätte saada. Päris adekvaatset vastust ei julge öelda, aga usun, et ei tasu soetada. Pikkadel mängudel sureb sinna vist sisse ära :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kui natu kannatab, siis pigem osta endale DYE I3 Pro või Proto Axis Pro ja kindlasti ei kahetse... Mugavad, hingavad, hea kaitsega ja üldse asjalikud asjad. Et poleks vaja mitut maski omada. Pealik mängib Protoga ja näiteks DYE-ga mängin mina, Margo, Indrek, Eq... kõik on väga rahul nende asjadega...
PAINTBALL ISN´T CRUEL, LIFE IS ! ! !
Marko

by KuulPähe » 30 Mar 2010, 19:06

Ehk saab siis tulevatel mängudel katsetada ja proovida, muidugi ka arvesse võtta teie soovitusi ;)
A man you can trust is a dead man.
KuulPähe

by paintballi_hull » 13 Apr 2010, 20:27

minu arus üle prahi mask on V-Force Grill :D :twisted:
I will hunt you down
I want to be accurate, clever, with quick-fire and all the others I will paint over :twisted:
watch your back :twisted:
paintballi_hull
Klubi liige

by Bastard » 13 Apr 2010, 23:17

:idea: Grill :idea:
:ugeek:
Fallout
Most people have evil spirits. You? You have stupid spirits. Go see shaman, get hole in head...
Bastard
Klubi liige

by Kase » 14 Apr 2010, 09:05

Ma ei tohiks küll väheste kogemuste tõttu vist sõna võtta, aga ütlen oma arvamuse sekka ikka -

JT Flex'id on ideaalsed suurema ja laiema molliga kodanikele, kellel kalduvus kergesti higistama hakata - maski all on ruumi ning ventilatsioon on ikka sitaks hea. Ise evin Flex 7-t (ehk siis suuremate kõrvadega Proflex) ning vägagi rahul. Ellnimetatud Dye kasutamine oleks mulle nagu 3 numbrit liiga väikeste saabaste jalga toppimine ning lõualott jääks ikka välja (seda viimast olen ma muuhulgas ka Marko puhul tähele pannud:)
Kase

by Marko » 14 Apr 2010, 10:27

PAINTBALL ISN´T CRUEL, LIFE IS ! ! !
Marko

Return to Varustus

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

Meiega saab ühendust: