Küsimus kahe relva kohta.

Varustuse soetamisega tekkivad küsimused ja uudised.

by Erksolen » 06 Apr 2013, 14:56

Kõigepealt tervist kõigile klubiliste ja foorumlastele.

On plaan hakkata tegelema Paintballiga ja seoses sellega tuleks hakkata vaatama relvi.
Ma vaatan hetkel kasutatud relvi kuna rahakott pole hetkel nii suur/paks, et lubada uut, seda enam, et ma ei tea kas järgmine aasta must enam mängumeest on kuna suhteliselt tiheda päevakavaga olen.
Siiski mis ma siin pikalt pajatan, üritaks ikka selle huvitava spordiala enda hobiks sobitada.

Leidsin netist kaks variant mis meeldisid:
1. Oli Marker DYE DM8- küsiti ta eest 200 raha ja ilma balooni ja loaderita (kas on ültse hea hind?)

2. Oli Smart Parts Ion xe koos loaderi, balooni, maski, kinnaste ja kaelakaitsmega küsitud oli 280 raha aga sealt saaks vast alla ka natukene.

Küsimus oleks siis selline, et kumba teie kui asjatundjad soovitate mis on relvade head vead?

Tervitades ja parimat soovides,
Erks.
Erksolen

by sander » 06 Apr 2013, 15:51

Dye markerit ära küll osta :D. Ion ka juba nii igivana, raske leida nende seast "korras" markerit ja hind ka ikka päris kõrge tolle komplekti eest.

Markeriks soovitaks Planet Eclipsei tooteid. Etha või Etek4, parimad keskklassi markerid mis tolle hinnaga saada.

Loaderiks: Proto Primo loader 15 euriga (UUS!).
Mask: Proto Axis, Dye i4, Empire EVent/Eflex, Vforce grill.

Samas kui nii kindel ikka asjas ei ole siis rendivarustuse tippmann peaks ajama ka asja ära.
sander
Klubi liige

by Erksolen » 06 Apr 2013, 16:09

Tahaks muidugi osta uue varustuse aga hetkel ei võimalda rahakott seda aga kas oleks ka võimalus liituda klubiga ja mängida näiteks klubi varustusega seniks kuni kunagi saan omale ostetud :D
Mis see varustuse rent ka maksaks siis :D

Aitähh soovituste eest muidugi!

Tervitades, Erks
Erksolen

by sander » 06 Apr 2013, 17:04

Tule mängule, näiteks 13ndal viewtopic.php?f=3&t=964

Klubiga saab ikka liituda ma usun. Klubiliikmetele lisandub igakuine klubimaks (9.58€).
sander
Klubi liige

by Erksolen » 06 Apr 2013, 17:29

Klubimaksust olen teadlik.
13.ndal tulla ei saa kuna viibin tallinnas koolis (kaugõppe) aga järgmine kord oleks platsis :D

Tervitades, Erks
Erksolen

by Cinderella » 06 Apr 2013, 20:12

Need jah pole kõige paremad valikud. Meie kliimas Planet Eclipse markerid kõige paremad. Kindlasti leiab ka selle tootja kasutatud markereid. Nende varuosad ja tihendid meil olemas, aga teisteke pole Eestis midagi saada.
Olles piisavalt kiire ja kaval võid pääseda minu Egost lastud pallide eest :twisted:
Cinderella
Klubi liige

by Erksolen » 07 Apr 2013, 10:07

Samas, ega see hinnavahe on selline, et äkki paar kuud kauem raha säästa/koguda ja tasuks osta siiski uus varustus. Uue saaks ju kohe oma käe järgi ära kohandada ja oled kindel, et kestab.
Vaatasin Youtube-ist seda Etha-t ja tundus päris vastupidav relv teine, visati jõkke ja lasti seista seal mõnda aegaa, pärast korjati ülesse ja relv lasi nagu uus, ainult polnud enam nii täpne, sest toru oli seest märg aga see suht loogiline ka.
Seega jääb üle ainult raha koguma hakkata.

Kui päris aus olla, siis tahavad ja loodetavasti ka hakkavad mul kaks sõpra ka mängima kellega koos meil idee tuli,et võiks mängima hakkata ja võimalusel klubiga liituda. Loodan, et see ei ole probleem :D

Huvi pärast küsiksin ka seda, et kui tihedalt neid relvi hooldama peab? Kas klubis on ka mõni isik kes seda teeb või see ei ole sedavõrd keeruline ja saab ise hakkama? :D

Loodan, et lähtume printsiibist pole olemas lolle küsimusi, on olemas rumalad vastused :D
Erksolen

by Reijo » 07 Apr 2013, 11:33

Tere Tere
Üldiselt saab markerite hooldusega ikka ise hakkama.... Aga kui probleeme tuleb siis Rando on meil väljaõppinud hooldus meister kes võib, aitab, parandab, hooldab igasuguseid markereid :)... viisakas on ju ikka suurem kõnts peale mängu ikka maha võtta... aga mõni mees puhastab heal juhul aastas korra :D aga noh oleme aus ei ole ju kõige targem tegu :)
Reijo
Site Admin

Return to Varustus

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Meiega saab ühendust: